خانه » چند رسانه ای » انتخاب تلاوت محمد فلاح پور در برنامه تلاوت های درخواستی رادیو قرآن

انتخاب تلاوت محمد فلاح پور در برنامه تلاوت های درخواستی رادیو قرآن

محمد فلاح پور

تلاوت استاد محمد فلاح پور، قاری بین المللی و مربی قرائت قرآن کریم کانون فرهنگی ورزشی جوانان بسیج رشت، روز جمعه ۲۵ تیر ۹۵ در برنامه تلاوت های درخواستی رادیو قرآن، به عنوان تلاوت منتخب از نظر شنوندگان این برنامه رادیویی انتخاب شد.

در ادامه، فایل صوتی بخش هایی از برنامه تلاوت ها و مدایح درخواستی رادیو قرآن که عصرهای جمعه از این شبکه رادیویی پخش می شود شامل مصاحبه با استاد محمد فلاح پور و تلاوت مقطع و تلاوت کامل (منتخب مردمی) شامل آیاتی از سوره های انبیاء، بلد و علق تقدیم حضورتان می گردد.

توضیحات تکمیلی: عصر جمعه 25 تیر ماه در برنامه زنده تلاوت ها و مدایح درخواستی رادیو قرآن در بخش تلاوت منتخب شنوندگان، تلاوت سه قاری برتر و بین المللی کشورمان «حامد ولی زاده از استان آذربایجان غربی»، «مجید فقیه از استان اصفهان» و «محمد فلاح پور از استان گیلان» پخش شد.

این برنامه با همکاری؛ گوینده: حسین محمد رضایی، هماهنگی: ناصر مصداقی، ارتباطات: هادی معتمدی، صدابردار: مهدیه گودرزی، تهیه کننده: فاطمه رحمانی و مدیر گروه: محمدرضا گلی زاده تقدیم شنوندگان رادیو قرآن شد.

برنامه تلاوت ها و مدایح درخواستی رادیو قرآن، جمعه ها از ساعت 14:15 الی 21 از رادیو قرآن موج FM ردیف 100 و موج AM ردیف 900 پخش می شود.

Print Friendly, PDF & Email

۳ نظر

 1. خدمت استاد حاج محمد فلاح پور عزیز سلامُُ علیکم
  پورزلفی هستم
  خواستم اگه آدرس کانالتون و تو سایت بزارید بیشتر استفاده میکنیم

 2. حاج محمد فلاحپور نه محمد خالی
  برا قرائمون ارزش قائل باشیم لطفا

  • سلام برادر گرامی
   به استحضارتان می رسانم که قراء عزیز همیشه برای ما ارزشمند و محترم هستند؛ اما بر اساس اصولی که باید در نگارش اخبار رعایت گردد در تیتر فقط نام شریفشان را آوردم و اگر خوب دقت فرمایید در متن نیز از لفظ استاد برای این قاری و حافظ عزیز استانمان استفاده نمودم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*